Niesprawne lub niedziałające w prawidłowy sposób urządzenie biurowe to duży problem zarówno w mieszkaniu, jak i pracy. Gdy potrzebny jest serwis kserokopiarek, drukarek, ksero bądź kopiarek, możesz skontaktować się z naszą firmą i zlecić jego wykonanie. Działamy w całej Warszawie, m.in. w lewobrzeżnej dzielnicy Ursus, oferując kompleksowe wsparcie w diagnostyce i naprawie sprzętu biurowego.

Serwis kserokopiarek Warszawa UrsusSerwis drukarek Ursus Warszawa

Świadczymy mobilny serwis z dojazdem do klienta. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, instytucje oraz organizacje. Zlecenia wykonujemy w sposób profesjonalny i skuteczny, przy zastosowaniu odpowiednio dobranych narzędzi i bazując na wieloletnim doświadczeniu w wykrywaniu oraz usuwaniu usterek i efektywnej konserwacji sprzętu.

Możesz nam powierzyć serwis kserokopiarki, drukarki, ksero i kopiarki dowolnego typu i producenta. Z powodzeniem naprawimy zarówno najnowocześniejsze modele, w których spadła wydajność, jak i starsze, zupełnie niedziałające egzemplarze w pojedynczych i w razie potrzeby większych ilościach.